sobota, 20.04.2024 - tydzień (P)arzysty

Zapraszamy studentów i doktorantów kierunków ścisłych, ekonomicznych i technicznych do wzięcia udziału w X Letnich Praktykach Badawczych.

I faza zgłoszeń na Letnie Praktyki Badawcze dobiegła końca. Rozpoczynamy drugi etap, w którym studenci i doktoranci mogą aplikować na LPB do 12 maja 2014 r.

Oferujemy:
  • udział w różnorodnych projektach,
  • rozwiązywanie rzeczywistych problemów firm i instytucji,
  • łączenie badań naukowych z biznesem,
  • pracę w interdyscyplinarnych zespołach,
  • najlepsze brytyjskie wzorce.

Dodatkowo podczas praktyk organizowane są wykłady i szkolenia ze sposobów prezentacji, odpowiedniego tworzenia dokumentacji oraz wiele innych. Każdy projekt zakończony jest stworzonym przez grupę raportem dla zleceniodawcy.

Letnie Praktyki Badawcze organizowane są przez: Instytut Badań Systemowych PAN, Centrum Zastosowań Matematyki Instytutu Matematycznego PAN oraz Wyższą Szkołę Informatyki Stosowanej i Zarządzania. Odbywają się w okresie lipiec-wrzesień 2014 r. w Warszawie.

Kontynuujemy przyjmowanie zgłoszeń (poprzednia informacja). Aplikacje (krótkie CV, list motywacyjny oraz rekomendację od pracownika naukowego/pracodawcy) należy wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając w temacie numer referencyjny IBS/BK/2014. Zgłoszenia są oceniane na bieżąco. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 12.05.2014 r. Ilość miejsc na praktykach jest ograniczona.

Więcej informacji dotyczących Letnich Praktyk Badawczych znajduje się na stronie: http://www.praktyki.ibspan.waw.pl  oraz na plakatach:  [1] [2] [3].