piątek, 10.04.2020 - tydzień (N)ieparzysty
logoPolSl2019 2logoRE100
Wydział Elektryczny

Wielkanoc2020

Zawieszenie zajęć dydaktycznych

Od dnia 12.03.2020r. do odwołania zostają zawieszone wykłady, zajęcia oraz konsultacje dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, doktorantów i słuchaczy studiów podyplomowych oraz inne formy kształcenia, z wyłączeniem zajęć prowadzonych zdalnie.


Międzynarodowe wyjazdy / przyjazdy wstrzymane do odwołania

    

Na podstawie art.23 ust. 1 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym oraz w związku z komunikatami Generalnego Inspektora Sanitarnego, a także zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia, Politechnika Śląska wstrzymuje do odwołania wszystkie międzynarodowe wyjazdy i przyjazdy studentów, doktorantów i pracowników Uczelni.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w wyjeździe szkoleniowo-warsztatowym dla doktorantów Politechniki Śląskiej, których badania związane są z Programem Rozwoju Technologii Województwa Śląskiego, organizowanym przez Politechnikę Śląską i Park Naukowo-Technologiczny „TECHNOPARK GLIWICE” sp. z o.o.

Szkolenie odbędzie się w terminie 16-18 maja 2014 r. w Ustroniu. Uczestnicy mają zapewniony dojazd, nocleg i wyżywienie. Udział jest bezpłatny.

 

 

    Szkolenia dotyczyć będą następujących zagadnień:
  • Zarządzanie projektem innowacyjnym
  • Design to jakość oparta na wiedzy
  • Modele biznesu - wybrane koncepcje i zastosowanie w firmach typu spin off/out
  • Modele transferu innowacji
  • Rola znaku towarowego w identyfikacji marki
  • Tworzenie przedsiębiorstw typu spin off/out
  • Tworzenie przewag konkurencyjnych
  • Etyka w przedsiębiorczości – CRS, modele zrównoważonego rozwoju

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 30 kwietnia 2014 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Kontakt: Biuro Karier Studenckich, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. +48 32 237 2075.