środa, 24.04.2024 - tydzień (N)ieparzysty

Serdecznie zapraszamy do udziału w wyjeździe szkoleniowo-warsztatowym dla doktorantów Politechniki Śląskiej, których badania związane są z Programem Rozwoju Technologii Województwa Śląskiego, organizowanym przez Politechnikę Śląską i Park Naukowo-Technologiczny „TECHNOPARK GLIWICE” sp. z o.o.

Szkolenie odbędzie się w terminie 16-18 maja 2014 r. w Ustroniu. Uczestnicy mają zapewniony dojazd, nocleg i wyżywienie. Udział jest bezpłatny.

Szkolenia dotyczyć będą następujących zagadnień:
  • Zarządzanie projektem innowacyjnym
  • Design to jakość oparta na wiedzy
  • Modele biznesu - wybrane koncepcje i zastosowanie w firmach typu spin off/out
  • Modele transferu innowacji
  • Rola znaku towarowego w identyfikacji marki
  • Tworzenie przedsiębiorstw typu spin off/out
  • Tworzenie przewag konkurencyjnych
  • Etyka w przedsiębiorczości – CRS, modele zrównoważonego rozwoju

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 30 kwietnia 2014 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Kontakt: Biuro Karier Studenckich, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. +48 32 237 2075.