czwartek, 25.04.2024 - tydzień (N)ieparzysty

W sierpniu bieżącego roku współpracująca z Wydziałem Elektrycznym w ramach sieci CUCEE (Cooperation of Universities in Central and Eastern Europe) uczelnia niemiecka Technische Hochschule Mittelhessen (THM) organizuje Szkołę Letnią Informatyki Mediów i Grafiki Komputerowej zatytułowaną: „High Dynamic Range Rendering”. Szkoła ta skierowana jest szczególnie do studentów najwyższych lat studiów I stopnia na kierunku Informatyka, ale także do wszystkich osób zainteresowanych grafiką komputerową 3D i w stopniu wystarczającym znających język angielski. Zajęcia będą miały miejsce w okresie od 18 do 29 sierpnia 2014 r. we Friedbergu (okolice Giessen i Frankfurtu), a koszt uczestnictwa dla studentów Wydziału Elektrycznego Politechniki Śląskiej wynosi 300 €. Za uczestnictwo w zajęciach przyznane zostaną 4 punkty ECTS oraz specjalny certyfikat. Termin aplikowania mija 31 maja 2014 r.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej THM . Studenci zainteresowani uczestnictwem proszeni są o kontakt z Koordynatorem Wydziałowym programu Erasmus (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).