piątek, 29.03.2024 - tydzień (N)ieparzysty

W sobotę 7 czerwca w Kroczycach w Hotelu Fajkier rozpoczyna się szkoła letnia w ramach VI Seminarium studentów kierunku zamawianego Informatyka. W ciągu 5 dni Seminarium odbędą się wystąpienia zaproszonych gości z Uniwersytetu Warszawskiego i przedsiębiorstw: Anshar Studios, zajmującego się rozwojem oprogramowania (w tym tworzeniem oprogramowania rozrywkowego) oraz Sii, wspierającego klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów. Możliwość zaznajomienia się z działaniem dużych przedsiębiorstw IT da również wizyta w krakowskim oddziale firmy Motorola Solutions, gdzie studenci wezmą udział w teście rekrutacyjnym.

W czasie prowadzonych warsztatów studenckich i sesji posterowej swoje projekty zaprezentują sami studenci VI semestru kierunku zamawianego Informatyka. Seminarium jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.