piątek, 29.03.2024 - tydzień (N)ieparzysty

Dnia 11 października 2014 roku w Sali Rady Wydziału Elektrycznego odbyła się inauguracja Studiów Podyplomowych Systemy Automatyki Simatic i Energoelektroniczne Układy Napędowe. Jest to już piąta edycja studiów organizowanych przez pracowników Katedry Energoelektroniki, Napędu Elektrycznego i Robotyki na Wydziale Elektrycznym. Spotkanie inauguracyjne rozpoczął Prodziekan dr hab. inż. Zbigniew Kaczmarczyk, prof. Pol. Śl., który przywitał uczestników studiów. Następnie dr inż. Aleksander Bodora przedstawił Katedrę Energoelektroniki Napędu Elektrycznego i Robotyki przez pryzmat działalności naukowej i wybranych osiągnięć naukowo-badawczych. Spotkanie inauguracyjne zakończyło się krótkimi autoprezentacjami uczestników studiów.