wtorek, 23.04.2024 - tydzień (N)ieparzysty

Już tylko do niedzieli można aplikować na Case Week 2013. Warsztaty organizowane przez organizację studencką IAESTE Polska, znaną z koordynacji programu praktyk zagranicznych, to niepowtarzalna okazja na bezpośrednie spotkanie z przedstawicielami jednego z potentatów na rynku inżynierskim, poszerzenie swoich horyzontów naukowych oraz zyskanie bezcennego wpisu do swojego CV.

Case Week przeprowadzany jest bezpośrednio przez pracowników firm aktywnie działających na polskim rynku. Każdy warsztat to tzw. studium przypadku, co oznacza, że dla studentów przygotowane są ciekawe, realne problemy powiązane z codzienną działalnością firmy.

Na chętnych czekają warsztaty czterech renomowanych firm. Szczególnie polecamy organizowane przez O&S Computer Soft warsztaty na temat technologii wykorzystywanych w procesie produkcji oprogramowania i projektowania urządzeń elektronicznych. Na warsztatach będzie można zgłębić tajniki programowania mikrokontrolerów oraz wysokopoziomowego, z wykorzystaniem języka Java.

Oprócz powyższego, dla studentów z zacięciem informatycznym mamy warsztat pt. „Modelowanie aplikacji dla leniwych”, gdzie dzięki specjalistom z Future Processing przekonacie się, jak wygląda proces przekształcania wymagań klienta w pseudokod.

Równie ciekawie zapowiada się szkolenie Saint-Gobain Rigipis. Warsztat odbędzie się w czteroosobowych grupach, w których uczestnicy zapoznani zostaną z najnowszymi trendami w zarządzaniu produkcją. Nauczą się również efektywnie analizować dane i szukać usprawnień na konkretnych przykładach z linii produkcyjnej.

Czwarty case przygotowało londyńskie biuro projektowe Arup, sławne - między innymi - dzięki swoim projektom stadionów Bayernu Monachium i Manchesteru City. Na kilka dni przed końcem rejestracji, na jedno miejsce przypadają już 4 osoby zainteresowane „Projektowaniem budynków wysokościowych”.

Rejestracja na warsztaty odbywa się do 7 kwietnia tylko poprzez oficjalną stronę IAESTE Case Week , gdzie znajdują się formularze rejestracyjne oraz informacje na temat poszczególnych szkoleń.