W dniach 16-18 marca 2015 roku, w Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko”, odbyło się szkolenie z zakresu ochrony przeciwporażeniowej. Zostało ono zorganizowane przez Studenckie Koło Naukowe Stowarzyszenia Elektryków Polskich we współpracy z firmą Sonel S.A. Sonel, z siedzibą w Świdnicy, jest wiodącym producentem przyrządów pomiarowych wykorzystywanych głównie do pomiarów elektrycznych. Szkolenie, które przeprowadził mgr inż. Eligiusz Skrzynecki, objęło praktyczne pomiary miernikiem MPI-530 oraz zapoznanie się z profilem i ofertą sprzętową spółki. Na zakończenie szkolenia studenci otrzymali certyfikaty uczestnictwa.