wtorek, 23.04.2024 - tydzień (N)ieparzysty

Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz firma Intel zapraszają do udziału w programie stypendialnym "Nowe technologie dla dziewczyn". Do rozdysponowania jest dwadzieścia stypendiów na rok akademicki 2015/2016, każde w wysokości 12.000 zł brutto.

Program stypendialny "Nowe technologie dla dziewczyn" to pierwszy tego typu program, skierowany do studentek najlepszych politechnik w Polsce. Jest on kontynuacją akcji "Dziewczyny na politechniki!". O stypendium mogą aplikować studentki z następujących uczelni i kierunków .

Stypendystki zyskają nie tylko pieniądze, ale także szansę udziału w programie stażowym w Intel Technology Poland w Gdańsku. Poza tym będą mogły liczyć na wsparcie merytoryczne Mentora lub Mentorki - doświadczonych pracowników firmy Intel. Takie wsparcie zapewnia pomyślne wejście na rynek pracy.

Więcej informacji w elektronicznej ulotce .