wtorek, 07.07.2020 - tydzień (P)arzysty
logoPolSl2019 2logoRE100
Wydział Elektryczny

 

Zawieszenie zajęć dydaktycznych

Od dnia 12.03.2020r. do odwołania zostają zawieszone wykłady, zajęcia oraz konsultacje dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, doktorantów i słuchaczy studiów podyplomowych oraz inne formy kształcenia, z wyłączeniem zajęć prowadzonych zdalnie.


NOWA PROCEDURA ZDALNEGO DYPLOMOWANIA


NOWE PROCEDURY PRAKTYK STUDENCKICH!

Informujemy, że na stronie Wydziału Elektrycznego zamieszczone zostały nowe procedury załatwiania spraw dotyczących praktyk studenckich oraz alternatywnych sposobów ich realizacji.

Informacje dla: studentów studiów stacjonarnych

Informacje dla: studentów studiów niestacjonarnych


Wygraj konkurs i dołącz do hybris Software już dziś! Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie i wygrania prestiżowego stażu w dziale Technology!

Hybris Software to światowy lider wśród dostawców oprogramowania służącego do zarządzania sprzedażą on-line wykorzystywanego m.in. przez Adidas, Reebok, Lufthansa, DHL, Starbucks, Coca-Cola Beverages. Konkurs adresowany jest do kreatywnych, ambitnych i zaangażowanych studentów, gotowych sprawdzić swoje umiejętności w międzynarodowym środowisku pracy. Interesujesz się językiem programowania Java? Chcesz zdobyć doświadczenie jako software developer? Uczyć się od najlepszych profesjonalistów w branży? Zdobądź miejsce w naszym płatnym programie studenckim, z możliwością stałego zatrudnienia. Dołącz do nas już dziś! Ciekawe wyzwania czekają na Ciebie! Dowiedz się więcej na stronie: http://www.hybris.com/gliwice-contest .