środa, 21.02.2018 - tydzień (P)arzysty
logoPolSl100logoRE100

Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej zaprasza studentów Wydziału Elektrycznego do udziału w targach pracy „Absolvent Talent Days”.

Masz już upatrzoną ofertę pracy lub firmę, do której chcesz zaaplikować? A może dopiero zastanawiasz się nad wyborem pracodawcy? Spisz swoje pytania i porozmawiaj z rekruterami na Absolvent Talent Days - największych w Polsce targach pracy i praktyk dla studentów i absolwentów.

Bezpośrednia rozmowa z twoim przyszłym szefem albo pracownikami zespołu rozwieje twoje wątpliwości i pomoże w wyborze pracy. Rób to, co kochasz - nie tylko po godzinach. Wydarzenia takie jak targi z ofertami pracy, praktyk i staży to okazja do spotkań w nieformalnej atmosferze i poznania możliwości na start i rozwój kariery.

Na Absolvent Talent Days spotkasz praktyków biznesu, otwartych na rozmowę pracowników ponad 750 firm i młodych specjalistów - takich jak ty, którzy znaleźli już pracę marzeń. Wydarzenie odbędzie się już w marcu i kwietniu w 8 polskich miastach. 22 marca 2018 roku targi odbędą się w Katowicach. Więcej informacji na stronie: https://www.absolvent.pl/talentdays

Emilia Geniszewska