piątek, 29.03.2024 - tydzień (N)ieparzysty

Konta użytkowników

Wybrane treści i funkcjonalności strony dostępne są wyłącznie dla zalogowanych użytkowników. Prawo do zalogowania do serwisu mają wszyscy pracownicy Wydziału Elektrycznego. Do logowania wykorzystywane są dane kont pracowniczych, zarejestrowanych w Centrum Komputerowym Politechniki Śląskiej.

Wszelkie działania administracyjne, np. założenie katalogu i ustawienie uprawnień w Repozytorium Wydziału, wymagają wcześniejszej rejestracji użytkownika, poprzez wykonanie pierwszego logowania, będącego jednocześnie potwierdzeniem tożsamości.

W późniejszym czasie opcjonalnie można ustanowić własne hasło do serwisu tej strony, w opcji edycji profilu, dostępnym po kliknięciu na nazwę zalogowanego użytkownika; od tego momentu oba systemy będą dostępne równolegle. Uwaga! Nie można zmienić nazwy użytkownika (aliasu), ani adresu email - tylko konta pracownicze w domenie @polsl.pl są prawidłowe. W przypadku potrzeby zmiany adresu email proszę o kontakt z administratorem.

Po zakończeniu pracy proszę się wylogować!