• Wydział Elektryczny

Uprzejmie informuję, że Politechnika Śląska dokonała zakupu akademickiej terminowej 12-miesięcznej licencji Campus-Wide License Full Suite – MATLAB i Simulink, ważnej do dnia 31.12.2020 r. i przewidywanej do odnawiania. Licencja umożliwia zainstalowanie i wykorzystywanie wymienionego oprogramowania przez pracowników i studentów Politechniki Śląskiej. Opis podstawowej instalacji jest zamieszczony na stronie https://www.polsl.pl/Jednostki/RN4-CI/MATLAB/Strony/witamy.aspx .
Administratorem licencji jest p. Arkadiusz Twardoń, kierownik Zespołu Usług Sieciowych w Centrum Informatycznym Uczelni.