Instytut Elektrotechniki i Informatyki

Zakład Elektrotechniki Teoretycznej, Informatyki i Telekomunikacji

Przegląd wybranych prac naukowo-badawczych prowadzonych w Zakładzie w ostatnich latach

Tytuł:
Poprawa wybranych wskaźników jakości energii elektrycznej jako wynik optymalizacji rozmieszczenia energetycznych filtrów aktywnych w modelach fragmentu systemu elektroenergetycznego.
Termin realizacji: 2010
Kierownik:
dr inż. Marcin Maciążek
Źródło finansowania:
PBU-7/RE-3/2010
Opis:
Tytuł:
Pomiarowa estymacja parametrów dynamicznych zespołów wytwórczych do badania awarii systemowych i analizy zagrożeń pracy systemu elektroenergetycznego.
Termin realizacji: 2009
Kierownik: