wtorek, 07.07.2020 - tydzień (P)arzysty

Oddział Gliwicki SEP wspólnie z Wydziałem Elektrycznym Politechniki Śląskiej organizują obchody Światowego Dnia Telekomunikacji i Społeczeństwa Informacyjnego. Okolicznościowe spotkanie Zarządu Oddziału Gliwickiego SEP odbędzie się dnia 29 maja 2017 roku o godzinie 15:30 w Gliwicach, w sali Rady Wydziału Elektrycznego Politechniki Śląskiej przy ul. B. Krzywoustego 2.

Zaproszeni goście z Firmy 3S Data Center S.A. przedstawią prezentację:

Profesjonalne Data Center w biznesie - chwilowa moda czy nowa rzeczywistość.

Zapraszamy wszystkich członków i sympatyków SEP.

Pozdrawiamy
Biuro OGl SEP