Z inicjatywy Oddziału Gliwickiego SEP we wtorek 20 marca w godzinach 11:00-14:00 odbędzie się wizyta techniczna w Arenie Gliwice (hala Podium).

W czasie wizyty technicznej uczestnicy zapoznają się z nowoczesnymi systemami zasilania i rozdziału energii elektrycznej oraz systemem zarządzania i sterowania dużego obiektu użyteczności publicznej.

Chętnych członków Koła proszę o zgłoszenia mailowe na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczba miejsc ograniczona.