piątek, 05.06.2020 - tydzień (N)ieparzysty

Strona ta jest poświęcona ważniejszym wydarzeniom związanym z działalnością Oddziału Elektryków Stowarzyszenia Wychowanków, głównie zawiera fotografie ze Zjazdów.

1958
Pismo o włączeniu Koła Elektryków do Stowarzyszenia Wychowanków Politechniki Śląskiej

Jeśli ktoś z Państwa dysponuje takimi materiałami (zwłaszcza z dawniejszych lat), prosimy o ich zeskanowanie i przesłanie wraz z opisem na adres kontaktowy Stowarzyszenia, celem zamieszczenia ich w niniejszym archiwum.