niedziela, 11.04.2021 - tydzień (P)arzysty
logoPolSl2019 2logoRE100
Wydział Elektryczny

Przeczytaj jak Wydział Elektryczny zorganizował Ci studia w roku 2020/2021


Eksperci Opla zapraszają na interaktywne wykłady online

Biuro Karier Studenckich we współpracy z gliwickim zakładem Opla zaprasza Studentki i Studentów do udziału w projekcie "Produkcja i zarządzanie w przemyśle".

Zanim go wspólnie rozpoczniemy chcemy Was lepiej poznać i dowiedzieć się jakie macie plany zawodowe, i w jakim zakresie my możemy Wam pomóc w ich realizacji dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem. W tym celu stworzyliśmy krótką ankietę, której wypełnienie nie zajmie Wam więcej niż minutę.

 

Publikacja poświęcona prof. dr. hab. inż. Pawłowi Sowie

Z dumą informujemy, że w ostatnim numerze dwumiesięcznika „Śląskie Wiadomości Elektryczne” z 2020 roku, w cyklu artykułów „Poczet Dziekanów Wydziału Elektrycznego Politechniki Śląskiej” ukazał się artykuł poświęcony prof. dr. hab. inż. Pawłowi Sowie, pełniącego funkcję Dziekana w latach 2012-2020. Artykuł przedstawia sylwetkę naukową Profesora oraz jego osiągnięcia zawodowe.

Dziekan Wydziału Elektrycznego
prof. dr hab. inż. Marian Kampik

Kolejny etap szczepień przeciw COVID-19

Na Politechnice Śląskiej została uruchomiona rejestracja na szczepienia dla nauczycieli akademickich i innych osób prowadzących zajęcia na Uczelni urodzonych od 1 stycznia 1952 r., w tym także urodzonych po 31 grudnia 1955 r.
Z uwagi na czas przetwarzania danych w systemie, termin rejestracji upływa 3 marca 2021 r. o godzinie 15.00.

Czytaj więcej...

Konkurs dla studenta na stanowisko pracy przy projekcie finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki

Uprzejmie informujemy o ogłoszenie konkursu dla studenta na stanowisko pracy przy projekcie „Opracowanie planarnych światłowodowych przetworników fazowych z rezonatorami pierścieniowymi do zastosowań w spektroskopii pola zanikającego” finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki.

Szczegóły konkursu w ogłoszeniu

Zostań Ambasadorem Kariery w UE

Jeśli jesteś studentem i chciałbyś na naszej uczelni promować możliwości pracy w instytucjach UE, weź udział w programie dla studentów-ambasadorów „EU Careers”. Koordynatorem programu jest Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, a z ramienia naszej uczelni Biuro Karier Studenckich.

Czytaj więcej...