wtorek, 07.07.2020 - tydzień (P)arzysty

Z dumą informujemy, że student I semestru II stopnia studiów na kierunku Elektrotechnika Wydziału Elektrycznego Pan Maciej Klimas otrzymał Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia na rok akad. 2017/2018.

W imieniu Kolegium Dziekańskiego, Rady Wydziału oraz Pracowników Wydziału Elektrycznego składam serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów w nauce oraz życiu zawodowym.

Dziekan Wydziału Elektrycznego

Prof. dr hab. inż. Paweł Sowa

Wydział Elektryczny gospodarzem międzynarodowych warsztatów projektowych EDUTECH