wtorek, 07.07.2020 - tydzień (P)arzysty

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej zaprasza studentów Wydziału Elektrycznego na szkolenie: „Droga do Twojego finansowego bezpieczeństwa”.

Zakres szkolenia:
• Wszystko na świecie powstaje trzy razy, czyli najpierw decyzja,
• Decyzja bez planu jest iluzją, czyli Strategia Optymalizacji Finansów,
• Dopasuj swoje zarobki do planów, czyli 6 systemów generowania dochodów.

Szkolenie odbędzie się 22 maja w godzinach 15:00 - 17:00 w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej, przy ul. Banacha 7 w Gliwicach.
Na spotkanie obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.