piątek, 05.06.2020 - tydzień (N)ieparzysty

Organizacja Zakładowa NSZZ Solidarność Politechniki Śląskiej organizuje dla dzieci i wnuków wszystkich pracowników, byłych pracowników i doktorantów Politechniki Śląskiej konkurs plastyczny pod tytułem „MOJA POLITECHNIKA”.

Konkurs jest organizowany w trzech kategoriach wiekowych: A dzieci w wieku od 3 lat do poniżej 7 lat,
B dzieci w wieku od 7 lat do poniżej 10 lat,
C młodzież w wieku od 10 lat do 14 lat.

Honorowym patronatem konkursu jest JM Rektor Politechniki Śląskiej prof. dr hab. inż. Arkadiusz Mężyk.

Prace plastyczne należy składać do dnia 25 maja 2018 r. w siedzibie Organizacji Zakładowej NSZZ „Solidarność” Politechniki Śląskiej, Gliwice ul. Konarskiego 18 p 514, w godzinach 10-15.

Prace wraz z wypełnioną i podpisaną kartą zgłoszeniową (dostępną na stronie Związku) mogą składać rodzice, dziadkowie. Na uczestników oczekują nagrody i wyróżnienia. Ogłoszenie wyników, uroczyste wręczanie nagród i wyróżnień odbędzie się podczas wernisażu prac.

Przewidziany termin wernisażu – pierwsza połowa czerwca 2018.

Szczegółowy Regulamin konkursu jest dostępny na stronie Związku: http://organizacje.polsl.pl/Solidarnosc/default.htm.