wtorek, 07.07.2020 - tydzień (P)arzysty

W związku z otwarciem na Wydziale Elektrycznym laboratorium Omron Safety Lab, Dziekan Wydziału Elektrycznego oraz pracownicy firmy OMRON zapraszają na semiarium poświęcone rozwiązaniom bezpieczeństwa maszynowego.

W trakcie warsztatów przedstawione zostaną zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa maszynowego w rozproszonych systemach automatyki, w tym także zagadnienia związane z aplikacją systemów bezpieczeństwa z wykorzystaniem sieci przemysłowej EtherCat.

Część druga seminarium poświęcona będzie Czwartej Rewolucji Przemysłowej w kontekście systemów automatyki.

Więcej informacji znajdą Państwo pod tym linkiem.