niedziela, 23.02.2020 - tydzień (P)arzysty
logoPolSl2019 2logoRE100
Wydział Elektryczny

AIP Politechniki Śląskiej we współpracy z 20. instytucjami organizuje nowe cykle szkoleń!
Cykl „Start-up dla początkujących – 10+ kroków do sukcesu w start-upie” jest już trzecią edycją, udoskonaloną o nowe tematy i nowych prowadzących. W trakcie tego można nabyć wiedzy o tym jak poradzić sobie z zakładaniem swojej firmy, w tym start-upu. Nie trzeba aktualnie zakładać swojej działalności gospodarczej, ale jeżeli kiedykolwiek będzie taka potrzeba tego dokonać, to wiedza nabyta w trakcie szkoleń będzie "jak znalazł”.
Cykl „Start-up dla średniozaawansowanych – realizacja swojego pomysłu” organizowany po raz drugi i skierowany jest do osób, które zdobyły już podstawową wiedzę. Jeżeli osoby zainteresowane nie posiadają pomysłu to wymyślimy go razem. Tegoroczną nowością jest cykl „Start-up dla zaawansowanych – praca z Mentorem”. Podczas tego szkolenia uczestnicy będą mogli pracować z indywidualnie przydzielonym Mentorem. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie AIP na facebook-u.

Zapraszamy na Inaugurację wydarzeń, która rozpocznie się w dniu 23 października br., o godz. 14.00, w siedzibie AIP Politechniki Śląskiej w (Gliwice, ul. S. Banacha 7, aula 0.05). Poznasz wszystkich prowadzących reprezentujących instytucje współpracujące z AIP oraz tematykę.

Zgłoszenia do udziału w Inauguracji i szkoleniach przyjmujemy:
telefonicznie - 32 237 1985,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub przez stronę AIP na facebook-u.
Zgłoszenia powinny zawierać: imię, nazwisko, Wydział na którym studiujecie lub pracujecie, bądź ukończony Wydział (do roku od ukończenia studiów). Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.
Udział w cyklach szkoleń jest bezpłatny dla Beneficjentów AIP (wszystkich studentów, doktorantów, młodych pracowników nauki Politechniki Śląskiej oraz absolwentów do roku od ukończenia studiów).
Na ostatnim spotkaniu pilni uczestnicy cyklu szkoleń otrzymają stosowne certyfikaty.

dr inż. Ireneusz Jóźwiak