niedziela, 23.02.2020 - tydzień (P)arzysty
logoPolSl2019 2logoRE100
Wydział Elektryczny

Od 7 do 25 stycznia br. przeprowadzana będzie okresowa ocena pracy dydaktycznej nauczycieli akademickich, dotycząca poprzednich (zakończonych) semestrów. Każdy student ma prawo wziąć udział w ankiecie. Ankiety są anonimowe, mają one pomóc w doskonaleniu procesu dydaktycznego.

Wypełnianie ankiety można wykonać z dowolnego komputera, logując się na stronie http://platforma.polsl.pl/ankieta, pod warunkiem, że dysponuje się unikalnym hasłem ("żetonem") pozwalającym na wejście do systemu. Żetony będą w dyspozycji starostów poszczególnych grup studenckich. Żetony zostaną przekazane studentom przez pracowników w trakcie zajęć.

W okresie ważności żetonu logować się można wielokrotnie i ocenić wszystkich nauczycieli, z którymi miało się zajęcia. Ankiety można również edytować (poprawiać) lub kasować. Ewentualne pomyłki czy braki w ankietach należy zgłaszać do administratora, p. Andrzeja Piechockiego (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).