We wtorek 22 stycznia 2019 roku o godz. 14:00 w auli A615 Wydziału Elektrycznego odbędzie się spotkanie z przedstawicielem firmy MGM Projekt Sp. z o.o. z Katowic.

Firma zajmuje się projektowaniem i budową farm fotowoltaicznych. Spotkanie ma na celu zapoznanie uczestników z praktyczną tematyką tworzenia farm fotowoltaicznych oraz zaprezentowanie firmy wśród studentów zainteresowanych podjęciem pracy w MGM Projekt.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu pracowników i studentów Wydziału Elektrycznego.