wtorek, 07.07.2020 - tydzień (P)arzysty

„Technopark Gliwice” zaprasza do udziału w projekcie stażowym – została otwarta rekrutacja do 4 (przedostatniej) grupy projektu!

Do udziału zapraszamy:

• absolwentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (I i II stopnia, wszystkie kierunki),
  • studentów studiów niestacjonarnych (wszystkie kierunki, każdy rok studiów),
  • pragnących rozpocząć swoją karierę zawodową od interesującego stażu oraz uzyskania dodatkowych kwalifikacji.

W ramach projektu oferujemy bezpłatnie:

• 3-miesięczny płatny staż,
  • stypendium szkoleniowe i stażowe,
  • podniesienie kwalifikacji poprzez udział w kursie specjalistycznym wraz z certyfikacją,
  • udział w szkoleniach z zakresu rozwoju osobistego,
  • wsparcie coacha i doradcy zawodowego.

SZCZEGÓŁY: WWW.TECHNOPARK.GLIWICE.PL/STAZE

Wypełnij formularz dostępny na stronie, dostarcz go do nas lub wyślij na
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jesteś zainteresowany/a udziałem, ale obronę masz za chwilę? – zapraszamy do kontaktu 32 335 85 04 .

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Technopark foto1