piątek, 10.07.2020 - tydzień (P)arzysty

Firma Rockwell Automation zaprasza studentów Wydziału Elektrycznego do udziału w konkursie „Rockwell Automation C++ Challenge”.

Pasjonujesz się programowaniem? C++ nie ma przed Tobą tajemnic? Świetnie się składa, właśnie ruszyło pierwsze wyzwanie kodu organizowane przez @Rockwell Automation - Rockwell Automation C++ Challenge!

Chcesz wygrać atrakcyjne nagrody o łącznej puli 17 000 zł (brutto), zaprezentować swoje umiejętności i rozpocząć nową ścieżkę kariery z największym na świecie producentem rozwiązań informatycznych dla automatyki przemysłowej?

Dołącz do 21 lutego, pokaż swój talent i zostań najlepszym z najlepszych! Rejestracja, regulamin i szczegóły: http://bit.ly/2H1R7EU .

Rockwell foto1