wtorek, 07.07.2020 - tydzień (P)arzysty
logoPolSl2019 2logoRE100
Wydział Elektryczny

 

Zawieszenie zajęć dydaktycznych

Od dnia 12.03.2020r. do odwołania zostają zawieszone wykłady, zajęcia oraz konsultacje dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, doktorantów i słuchaczy studiów podyplomowych oraz inne formy kształcenia, z wyłączeniem zajęć prowadzonych zdalnie.


NOWA PROCEDURA ZDALNEGO DYPLOMOWANIA


NOWE PROCEDURY PRAKTYK STUDENCKICH!

Informujemy, że na stronie Wydziału Elektrycznego zamieszczone zostały nowe procedury załatwiania spraw dotyczących praktyk studenckich oraz alternatywnych sposobów ich realizacji.

Informacje dla: studentów studiów stacjonarnych

Informacje dla: studentów studiów niestacjonarnych


Sztab Organizacyjny Mistrzostw Polski Programistów PLC zaprasza studentów Wydziału Elektrycznego do wzięcia udziału w drugiej edycji Mistrzostw Programistów Polski PLC.

Wydarzenie jest połączone z konkursem dla najlepszych programistów, targami firm oraz prelekcjami. Jest to jedyne takie wydarzenie w Polsce. Odbędzie się 16 marca w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej.
Na zgłoszenia będziemy czekać od 1. do 17. lutego. Więcej informacji (i zasady zgłoszeń) znajdują się na naszej stronie: http://mistrzostwaplc.pwr.edu.pl/ oraz fanpage'u: https://www.facebook.com/mistrzostwaplc.
Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich. Zapraszamy!