piątek, 05.06.2020 - tydzień (N)ieparzysty

Ze względu na nowe rozporządzenie JM Rektora Politechniki Śląskiej, przeprowadzamy drugą w tym semestrze ocenę pracy dydaktycznej nauczycieli akademickich. Ocena ta dotyczy bieżącego semestru.

Ocena ta dotyczy bieżącego semestru. Wypełnianie ankiety można wykonać z dowolnego komputera, logując się na stronie http://platforma.polsl.pl/ankieta, pod warunkiem, że dysponuje się unikalnym hasłem ("żetonem") pozwalającym na wejście do systemu. Żetony będą w dyspozycji starostów poszczególnych grup studenckich. Żetony zostaną przekazane studentów przez pracowników w trakcie zajęć. System do ankietowania już działa i będzie otwarty do 24 czerwca br. W okresie ważności żetonu logować się można wielokrotnie i ocenić wszystkich nauczycieli, z którymi się miało zajęcia, można również ankiety edytować (poprawiać) lub kasować. Ewentualne pomyłki czy braki w ankietach należy zgłaszać do administratora, p. Andrzeja Piechockiego (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).