wtorek, 07.07.2020 - tydzień (P)arzysty

Targi Techniki Świetlnej LUMENexpo oraz Salon Elektrotechniki Przemysłowej, które odbędą się w dniach 23-24 października 2019 roku w Sosnowcu, będą miejscem dającym możliwość wymiany poglądów na temat nowoczesnych technologii, nowości produktowych oraz rozwiązań technicznych w branży oświetleniowej i elektrotechnicznej.

Spotkanie odbędzie się pod patronatem cenionych instytucji w branży oraz licznych specjalistycznych mediów. Jednym z patronów jest Wydział Elektryczny Politechniki Śląskiej. Patronem dzięki wsparciu partnerów na targach będą obecni znakomici specjaliści, co przyczyni się do zbudowania wydarzenia dobrej jakości.

WYDARZENIEM TOWARZYSZĄCYM będzie:

• KONFERENCJA, pt.:  "Jakość i bezpieczeństwo sprzętu oświetleniowego i wyrobów elektrotechnicznych w aspekcie obowiązujących przepisów prawnych". Organizatorzy: Zakłady Badań i Atestacji "ZETOM" im. Prof. F. Stauba w Katowicach, Ośrodek Badawczo - Rozwojowy RCC, Expo Silesia.

Ponad to podczas targów odbędą się:

• KONFERENCJA, której Organizatorami będą Stowarzyszenie Elektryków Polskich SEP oraz Biuro Badawcze ds. Jakości BBJ SEP.
  • SZKOLENIA
  • PREZENTACJE
  • WARSZTATY

Poprzednia edycja targów otrzymała liczne podziękowania i została doceniona za wartościowe spotkania biznesowe w Aglomeracji Śląskiej, niewątpliwie największym rynku przemysłowym w Polsce, gdzie znajdują się odbiorcy targów.

Skrócony zakres tematyczny wydarzenia zawiera m.in.:

•    oświetlenie przemysłowe i zewnętrzne
•    specjalistyczne oświetlenie LED
•    oświetlenie drogowe, parkowe, obiektów sportowych
•    oprawy oświetleniowe przeznaczone dla różnych segmentów przemysłu
•    przeciwwybuchowe oprawy oświetleniowe
•    oświetlenie awaryjne
•    oświetlenie architektoniczne
•    oświetlenie miejsc pracy
•    źródła światła
•    automatyka budynkowa
•    systemy sterujące, pomiarowe
•    układy zasilania
•    sprzęt elektryczny
•    kable i przewody, izolacje, złącza, oznaczniki, przepusty
•    urządzenia łączeniowe i rozłączeniowe
•    pomiary elektryczne
•    inne

Do odwiedzenia targów zostaną zaproszeni m.in.:

•    kadra zarządzająca zakładami przemysłowymi, halami, magazynami, centrami logistycznymi
•    służby utrzymania ruchu w zakładach przemysłowych
•    przedstawiciele władz samorządowych
•    przedstawiciele zakładów energetycznych
•    inżynierowie elektrycy
•    inżynierowie budownictwa
•    inspektorzy nadzoru
•    instalatorzy
•    inwestorzy
•    architekci
•    projektanci
•    wykonawcy
•    przedstawiciele hurtowni elektrycznych
•    przedstawiciele kopali
•    przedstawiciele branży AUTOMOTIVE

Więcej szczegółów znajduje się na stronach: www.lumenexpo.pl oraz www.salonelektrotechniki.pl.

Miejsce targów: Expo Silesia Sp. z o.o., ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec, www.exposilesia.pl

Małgorzata Mazur