W związku z powołaniem przez JM Rektora Politechniki Śląskiej prof. dr. hab. inż. Arkadiusza Mężyka Kolegium Dziekańskiego Wydziału Elektrycznego w kadencji od 1 września 2020 do 31 sierpnia 2024, w osobach:

Dziekana Wydziału Elektrycznego prof. dr. hab. inż. Mariana Kampika,

Prodziekana ds. Współpracy i Rozwoju dr. inż. Marcina Szczygła,

Prodziekana ds. Kształcenia dr. inż. Rafała Setlaka,

Prodziekana ds. Infrastruktury i Organizacji dr. hab. inż. Erwina Maciaka,prof. PŚ,

składam serdeczne gratulacje i życzenia powodzenia w kierowaniu Wydziałem Elektrycznym oraz realizacji powziętych zamierzeń.

Dziekan Wydziału Elektrycznego
prof. dr hab. inż. Paweł Sowa