Komitet Organizacyjny XXXVIII Sesji Studenckiej zaprasza studentów i doktorantów na XXXVIII Sesję Studencką. Tegoroczna konferencja pod tytułem „Innowacje w procesach produkcyjnych, technologicznych i bezpieczeństwie” odbędzie się na Wydziale Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów Politechniki Częstochowskiej w dniu 29.05.2014 r. Podczas konferencji zaprezentowane będą referaty studentów oraz doktorantów w różnych sekcjach tematycznych. Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się w dołączonej ulotce . Organizatorzy serdecznie zapraszają  wszystkich chętnych studentów oraz doktorantów do aktywnego uczestnictwa w sesji.