wtorek, 07.07.2020 - tydzień (P)arzysty

Firma Skanska już po raz ósmy zaprasza studentów z Wydziału Elektrycznego z kierunków (specjalności) takich jak: inżynieria elektryczna, elektrotechnika, elektronika i telekomunikacja, automatyka przemysłowa.

Czas składania aplikacji:
6 kwiecień
Czas trwania praktyki:
1 lipca – 20 września 2013 roku

Naszym Praktykantom oferujemy:

• 12-tygodniową praktykę pod okiem opiekuna
  • Pracę w zespole profesjonalistów
  • Realizację ciekawych projektów
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Udział w szkoleniach
  • Wynagrodzenie za praktykę
  • Doskonały początek kariery zawodowej

Więcej informacji na temat praktyk i formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie praktyk letnich - Skanska . Na tej stronie znajdziecie bezpośredni kontakt do Ambasadora Skanska, który odpowie na Wasze pytania. Dodatkowe informacje znajdziesz również na facebooku .