piątek, 10.07.2020 - tydzień (P)arzysty

Wygraj konkurs i dołącz do hybris Software już dziś! Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie i wygrania prestiżowego stażu w dziale Technology!

Hybris Software to światowy lider wśród dostawców oprogramowania służącego do zarządzania sprzedażą on-line wykorzystywanego m.in. przez Adidas, Reebok, Lufthansa, DHL, Starbucks, Coca-Cola Beverages. Konkurs adresowany jest do kreatywnych, ambitnych i zaangażowanych studentów, gotowych sprawdzić swoje umiejętności w międzynarodowym środowisku pracy. Interesujesz się językiem programowania Java? Chcesz zdobyć doświadczenie jako software developer? Uczyć się od najlepszych profesjonalistów w branży? Zdobądź miejsce w naszym płatnym programie studenckim, z możliwością stałego zatrudnienia. Dołącz do nas już dziś! Ciekawe wyzwania czekają na Ciebie! Dowiedz się więcej na stronie: http://www.hybris.com/gliwice-contest .