Firma Future Processing zaprasza studentów Wydziału Elektrycznego do wzięcia udziału w konferencji Quality Excites, poświęconej jakości tworzonego oprogramowania [Quality Assurance]. Na konferencji, w czasie warsztatów i wykładów, będzie mowa o komunikacji w zespole, automatyzacji testów, użyteczności, wydajności, a także bezpieczeństwie systemów informatycznych. Konferencja rozpocznie się w sobotę, 25 maja, o godzinie 9.00 w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej oraz gliwickim Technoparku. Rejestracja na konferencję trwa do 15 maja 2013 r. Więcej informacji w załączniku future.pdf   i na stronie konferencji .