wtorek, 19.10.2021 - tydzień (P)arzysty
logoPolSl2019 2logoRE100
Wydział Elektryczny

Zgodnie z przepisami (ustawa o szkolnictwie wyższym i odnośne zarządzenie Rektora Politechniki Śląskiej) studenci mogą ocenić sposób prowadzenia zajęć dydaktycznych przez pracowników. Procedura ta, zwana dalej ankietyzacją, powtarzana jest okresowo, w cyklu semestralnym. Najbliższą ocenę będziemy przeprowadzać w dniach 16-29 kwietnia.

Głosować można na stronie http://platforma.polsl.pl/ankieta. Hasła do logowania (tzw. żetony) zostaną rozdane studentom w trakcie zajęć dydaktycznych. Ocena dotyczy nie zajęć bieżących, ale tych odbytych już w semestrze zimowym. Logować się do systemu można z dowolnego urządzenia, wypełnianie ankiety polega na zaznaczeniu ("zaptaszkowaniu") odpowiedniej opcji, więc ocena jednego pracownika nie powinna zająć więcej niż pół minuty. Można też dopisać komentarze słowne. Wypełnienie ankiety jest dobrowolne i anonimowe.

Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu, każdy z pracowników ma po zakończeniu głosowania wgląd do własnej ankiety i dowie się, jak studenci go oceniają.

dr hab. inż. Barbara Kulesz