piątek, 05.03.2021 - tydzień (N)ieparzysty
logoPolSl2019 2logoRE100
Wydział Elektryczny

Przeczytaj jak Wydział Elektryczny zorganizował Ci studia w roku 2020/2021


Kolejny etap szczepień przeciw COVID-19

Na Politechnice Śląskiej została uruchomiona rejestracja na szczepienia dla nauczycieli akademickich i innych osób prowadzących zajęcia na Uczelni urodzonych od 1 stycznia 1952 r., w tym także urodzonych po 31 grudnia 1955 r.
Z uwagi na czas przetwarzania danych w systemie, termin rejestracji upływa 3 marca 2021 r. o godzinie 15.00.

Czytaj więcej...

Konkurs dla studenta na stanowisko pracy przy projekcie finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki

Uprzejmie informujemy o ogłoszenie konkursu dla studenta na stanowisko pracy przy projekcie „Opracowanie planarnych światłowodowych przetworników fazowych z rezonatorami pierścieniowymi do zastosowań w spektroskopii pola zanikającego” finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki.

Szczegóły konkursu w ogłoszeniu

Zostań Ambasadorem Kariery w UE

Jeśli jesteś studentem i chciałbyś na naszej uczelni promować możliwości pracy w instytucjach UE, weź udział w programie dla studentów-ambasadorów „EU Careers”. Koordynatorem programu jest Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, a z ramienia naszej uczelni Biuro Karier Studenckich.

Czytaj więcej...

Ruszyła VII edycja programu Corporate Readiness Certificate (CRC)

W imieniu firm Accenture, EY, IBM oraz ING Tech Poland, zapraszamy studentów do udziału w certyfikowanym programie nauczania CRC. Program to wyjątkowa okazja, aby zdobyć dodatkową, specjalistyczną wiedzę z zakresu IT oraz systemów zarządzania pracy w dużych przedsiębiorstwach, poznać nowe obszary działalności biznesowej, aby w rezultacie zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.

Czytaj więcej...

Profesor Paweł Karasiński laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2020

Z dumą informujemy, że dr hab. inż. Paweł Karasiński prof. PŚ z Katedry Optoelektroniki Wydziału Elektrycznego został Laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2020 w kategorii: „Naukowiec przyszłości: za realizację projektów pt. „Opracowanie planarnych światłowodowych przetworników fazowych z rezonatorami pierścieniowymi do zastosowań w spektroskopii pola zanikającego” oraz „Innowacyjny fotoniczny system pomiarowy do zastosowań biomedycznych”.

Czytaj więcej...

Konkurs dla doktoranta przy projekcie finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki

Uprzejmie informujemy o ogłoszeniu konkursu dla doktoranta w projekcie „System zapewnienia spójności pomiarowej składowych impedancji w odniesieniu do wzorca opartego o kwantowy efekt Halla” finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki. Informacje w załączniku.

 

Kierownik Projektu
prof. dr hab. inż. Marian Kampik