wtorek, 07.07.2020 - tydzień (P)arzysty

Dziekan Wydziału Elektrycznego prof. dr hab. inż. Paweł Sowa z dumą informuje, że kierunek elektrotechnika otrzymał wyróżniającą ocenę programową Polskiej Komisji Akredytacyjnej, na poziomie studiów pierwszego i drugiego stopnia.

Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej potwierdziło wysoką jakość kształcenia prowadzonego na kierunku elektrotechnika w oparciu o pięć kryteriów: koncepcji kształcenia i jej zgodności z misją oraz strategią uczelni; programu kształcenia; kadry prowadzącej proces kształcenia; umiędzynarodowienia studiów oraz infrastruktury wykorzystywanej w procesie kształcenia.

Z pełną treścią uchwały Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej można zapoznać się w załączniku.

Dziekan Wydziału Elektrycznego
prof. dr hab. inż. Paweł Sowa