sobota, 05.12.2020 - tydzień (N)ieparzysty

Film dla Studentów I roku studiów

Z okazji rozpoczęcia studiów na Wydziale Elektrycznym, Dziekan prof. dr hab. inż. Marian Kampik zaprasza
Studentów I roku wszystkich kierunków studiów do zapoznania się z filmem inaugurującym rok akademicki
2020/2021 na Wydziale Elektrycznym.

Film, zawierający wystąpienie Dziekana skierowane do Studentów oraz prezentację Wydziału Elektrycznego
w obszarach dydaktycznym, badawczym i naukowym, powstał przy współudziale Kolegium Dziekańskiego
z Samorządem Studenckim.

Link do materiału wideo

Dziekan Wydziału Elektrycznego prof. dr hab. inż. Paweł Sowa z dumą informuje, że kierunek elektrotechnika otrzymał wyróżniającą ocenę programową Polskiej Komisji Akredytacyjnej, na poziomie studiów pierwszego i drugiego stopnia.

Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej potwierdziło wysoką jakość kształcenia prowadzonego na kierunku elektrotechnika w oparciu o pięć kryteriów: koncepcji kształcenia i jej zgodności z misją oraz strategią uczelni; programu kształcenia; kadry prowadzącej proces kształcenia; umiędzynarodowienia studiów oraz infrastruktury wykorzystywanej w procesie kształcenia.

Z pełną treścią uchwały Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej można zapoznać się w załączniku.

Dziekan Wydziału Elektrycznego
prof. dr hab. inż. Paweł Sowa