piątek, 20.07.2018 - tydzień (N)ieparzysty
logoPolSl100logoRE100
Wydział Elektryczny

Aby zamieścić nową ofertę, wyślij materiały w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w formie drukowanej na adres Biura Dziekana Wydziału Elektrycznego  (preferowana forma elektroniczna o wielkości pliku nie większej, niż 1MB), podając też czas, po którym oferta ma zostać usunięta z listy. W przypadku braku podania terminu ogłoszenie zostanie usunięte po jednym miesiącu od daty publikacji. Za zamieszczone oferty pracy odpowiedzialność ponosi zamieszczający.
Zapraszamy również do zapoznania się z ogólnouczelnianą bazą ofert pracy, praktyk i staży znajdującą się na stronie Biura Karier Studenckich Politechniki Śląskiej .

ARINET - Praktyka

Firma Arinet Sp. z o.o. przyjmie na praktyki studenckie/staż do pracowni projektowej branży elektroenergetycznej studentów kierunku Elektrotechnika.

 

Apator Control - Stażysta

Firma Apator Control Sp. z o.o. poszukuje stażysty na stanowisko Asystent Wsparcia Rozwiązań Aplikacji Sterujących.

 

BIPROEN Sp. z o.o. - Asystent Techniczny

Biuro projektów i rozruchów energetycznych Biproen Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich poszukuje pracowników lub stażystów na stanowisku: Asystent Techniczny

 

 

 

Arinet - praktyki/staż

Biuro projektowe Arinet Sp. z o.o. przyjmie na praktyki studenckie/staż do pracowni projektowej branży telekomunikacyjnej studentów kierunku Elektronika i Telekomunikacja.

 

 

 

Proligo - Kosztorysant

Firma Proligo Sp. z o.o. poszukuje pracowników/stażystów/praktykantów na stanowisko: Kosztorysant.

 

 

 

GOLLAND - Pracownik działu sprzedaży

Firma GOLLAND Sp. z o.o. poszukuje pracowników/stażystów/praktykantów na stanowisko: Pracownik Działu Sprzedaży sprzętu oświetleniowego do obiektów użyteczności publicznej.

 

 

 

GSL - Inżynier elektryk

Firma GSL Sp. z o.o. poszukuje pracowników/stażystów/praktykantów na stanowisko: Inżynier elektryk do pracy przy systemach oświetlenia nawigacyjnego lotnisk i lądowisk .

 

 

 

Zaświadczenia kwalifikacyjne z egzaminu SEP można odbierać w pok. 813, (w czasie obecności wydających) budynek „A” Wydział Elektryczny ul. Krzywoustego 2.

Zaświadczenia kwalifikacyjne SEP