niedziela, 17.12.2017 - tydzień (P)arzysty
logoPolSl100logoRE100
Wydział Elektryczny

Aby zamieścić nową ofertę, wyślij materiały w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w formie drukowanej na adres Biura Dziekana Wydziału Elektrycznego  (preferowana forma elektroniczna), podając też czas, po którym oferta ma zostać usunięta z listy. W przypadku braku podania terminu ogłoszenie zostanie usunięte po jednym miesiącu od daty publikacji. Za zamieszczone oferty pracy odpowiedzialność ponosi zamieszczający.
Zapraszamy również do zapoznania się z ogólnouczelnianą bazą ofert pracy, praktyk i staży znajdującą się na stronie Biura Karier Studenckich Politechniki Śląskiej .

BUDIMEX SA - Asystent Projektanta

Budimex SA to największa i najbardziej dynamiczna spółka giełdowa działająca w branży budowlanej, poszukuje osób na stanowisko: Asystent Projektanta Branży Kolejowej Elektrycznej.

 

KPRT – Oferta stażu/praktyki

Katowickie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Spółka z o.o. - oferta stażu/praktyki dla studenta.

 

PPHU AVIKON – Elektryk

Firma PPHU AVIKON specjalizująca się w branży elektrycznej i teletechnicznej, działająca na rynku od 20 lat poszukuje kandydatów na stanowisko: Elektryk.