piątek, 26.04.2024 - tydzień (N)ieparzysty

Park Naukowo – Technologiczny „Technopark Gliwice” zaprasza do udziału w nowym projekcie – „Przyszłościowe technologie szansą na stabilną i pełnowartościową pracę dla absolwentów i studentów studiów niestacjonarnych Politechniki Śląskiej”.

• Jesteś studentem studiów niestacjonarnych Politechniki Śląskiej?
  • Jesteś absolwentem Politechniki Śląskiej do 1 roku od obrony lub w tym roku nim zostaniesz?
  • Masz mniej niż 30 lat?
  • Chcesz rozpocząć swoją karierę zawodową od interesującego stażu oraz uzyskać dodatkowe kwalifikacje?

Technopark Gliwice rusza z nowym projektem stażowym!

Od 4.06.2018 r. rozpoczynamy rekrutację dla pierwszej grupy – jesteś zainteresowany?

Pobierz formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.technopark.gliwice/staze - dostarcz go do biura Technoparku Gliwice lub wyślij nam e-mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kończysz studia w późniejszym terminie? Zapraszamy do kontaktu 32 335 85 13, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – podamy Wam kolejne terminy naboru oraz szczegóły udziału.
W ramach projektu oferujemy:

• 3-miesięczny staż dla Uczestników (wraz z comiesięcznym stypendium),
  • możliwość zatrudnienia w firmie przyjmującej na staż,
  • udział w bezpłatnych szkoleniach oraz kursie specjalistycznym wraz z zaświadczeniem uczestnictwa i certyfikacją,
  • przyznane stypendium szkoleniowe,
  • wsparcie coacha i doradcy zawodowego,
  • koszty badań lekarskich i szkolenia BHP oraz ubezpieczenia NNW.