piątek, 26.04.2024 - tydzień (N)ieparzysty

W dniu 10 grudnia 2021 r. (piątek) na naszym Wydziale będzie miało miejsce seminarium naukowe organizowane pod patronatem Oddziału Magnetics Polskiej Sekcji IEEE. W trakcie seminarium referaty wygłoszą pracownicy naukowi z Tallinn University of Technology:

• Karolina Kudelina (PhD Student; Chair of “IEEE Women in Engineering” - Estonia Section): “Diagnostic Possibilities of Bearing Faults”
  • Daniil Valme (MSc Student): “Generative design in prototyping”
  • Toomas Vaimann (Senior Researcher, Program Director „Energy Conv. and Control Systems”): “Faults and Diagnosis of Electrical machines”

Seminarium odbędzie się w Sali 615. Planowane rozpoczęcie o godzinie 10:30. Szczegółowa agenda wydarzenia dostępna jest tutaj.

Serdecznie zapraszamy do udziału zarówno studentów naszego Wydziału, jak i kadrę.