poniedziałek, 29.04.2024 - tydzień (P)arzysty

Dyrektor Centrum Innowacji i Transferu Technologii dr inż. Arkadiusz Szmal oraz Dziekan Wydziału Elektrycznego prof. dr hab. inż. Paweł Sowa zapraszają Dyrektorów / Kierowników jednostek organizacyjnych i pracowników Wydziału Elektrycznego oraz przedstawicieli przedsiębiorstw do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym konkursu „Bon na Innowacje dla MŚP” (informacja o konkursie na stronie www Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości).

Konkurs, zorganizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, umożliwia małym i średnim przedsiębiorstwom, chcącym tworzyć nowe technologie i produkty we współpracy z naukowcami, dofinansowanie do 80% wartości projektu.

Nabór w konkursie jest prowadzony w sposób ciągły do 31 grudnia 2015 r.

W czasie spotkania uczestnicy będą mieli okazję poznać bliżej m.in. zasady naboru oraz zasady dotyczące wydatkowania pozyskanego dofinansowania. Agenda spotkania wygląda następująco:

1. Główne informacje dotyczące regulaminu konkursu,
  2. Uwagi dotyczące wniosku konkursowego,
  3. Przedmiot i zmiany w sposobie finansowania,
  4. Czas trwania projektów,
  5. Wielkość wsparcia,
  6. Model współpracy z Politechniką Śląską.

Po spotkaniu uczestnicy będą mogli bezpłatnie skonsultować swoje projekty pod kątem możliwości aplikowania do konkursu.

Spotkanie odbędzie się w dniu 14 września 2015 r. o godz. 9:00 w Centrum Innowacji i Transferu technologii Politechniki Śląskiej, przy ul. S. Banacha 7 w Gliwicach.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. W celu rejestracji prosimy o wypełnienie online formularza  zgłoszeniowego.

Spotkanie jest finansowane w ramach Programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego – „Brokerzy Innowacji”.