piątek, 26.04.2024 - tydzień (N)ieparzysty

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ogłosił XIII edycję Ogólnopolskiego konkursu „Otwarte Drzwi” na najlepszą pracę magisterską i doktorską, których tematem badawczym jest zjawisko niepełnosprawności w wymiarze zdrowotnym, zawodowym lub społecznym. Do konkursu mogą być zgłaszane prace magisterskie, które uzyskały ocenę bardzo dobrą oraz rozprawy doktorskie podejmujące problematykę z zakresu różnych obszarów rehabilitacji osób z niepełnosprawnością. Poza prestiżem jaki zyskują nagrodzone prace - Laureatom przyznawane są nagrody finansowe. Zapraszamy studentów do udziału w Konkursie, którego szczegółowe zasady zostały opisane na stronie internetowej Funduszu - www.pfron.org.pl w zakładce Konkursy/Statuetki.