wtorek, 07.07.2020 - tydzień (P)arzysty

Politechnika Śląska zaprasza studentów i pracowników na Dni Campus France w Polsce – Studia we Francji, które odbędą się także w jej murach 7 grudnia 2016 r.

Dni Campus France są wspólną inicjatywą Ambasady Francji w Polsce, Instytutu Francuskiego w Polsce oraz Agencji Campus France. Odbywają się w dniach 16.11. - 08.12.2016 r. w dziewięciu miastach Polski. Politechnika kolejny raz bierze udział w tym przedsięwzięciu, którego celem jest przybliżenie młodzieży szkół średnich i studentom możliwości studiowania języka francuskiego oraz studiowana po francusku zarówno w Polsce, jak i we Francji. Uczestnicy Dni Campus France będą mogli zapoznać się z ofertą podwójnych francusko-polskich dyplomów, studiami we Francji i stypendiami rządu francuskiego. Spotkanie będzie także okazją do indywidualnych rozmów z przedstawicielami Agencji Campus France, ze studentami oraz z pracownikami firm francuskich w Polsce.

Zgłoszenia udziału w Dniach Campus France na Politechnice Śląskiej proszę przesłać do pani dr Ewy Figas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), która udziela również wszelkich dodatkowych informacji. Szczegółowy harmonogram imprezy znajduje się w załączniku.

Prorektor ds. Nauki i Rozwoju
prof. dr hab. inż. Marek Pawełczyk