piątek, 26.04.2024 - tydzień (N)ieparzysty

Trwają zapisy na drugi blok cyklu „Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania” (DPTO) w roku akademickim 2016/2017. Zapraszamy na ogólnodostępne wykłady „Dzień w projekcie”, które odbędą się 9 marca 2017 roku na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

„Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania” to cykl wykładów i warsztatów skierowanych do młodych programistów, podczas których specjaliści z firmy Future Processing dzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i prezentują różne aspekty pracy projektowej.

Uczestnicy najbliższego bloku dowiedzą się jak zwiększyć swoją atrakcyjność dla przyszłych pracodawców i jak najlepiej kierować swoim rozwojem. Nie zabraknie także tematów technicznych związanych z takimi zagadnieniami jak testy automatyczne, mechanizm Dependency Injection oraz GIT.

Pełna agenda wydarzenia oraz formularz rejestracyjny II bloku cyklu „Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania” 2016/2017 dostępne są na stronie www.dpto.pl.

Uczestnicy cyklu będą ponadto mieli możliwość zapisania się na warsztaty, które odbędą się 18 marca 2017 roku w siedzibie firmy Future Processing. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, pierwszeństwo udziału w warsztatach będą miały osoby, które uczestniczyły w wykładach II bloku DPTO i jednocześnie w najciekawszy sposób uzasadnią chęć swojego uczestnictwa w szkoleniu. Zapisy na warsztaty ruszają 10 marca 2017 roku.

Organizatorem cyklu DPTO jest firma Future Processing, biorąca udział w wielu kluczowych dla informatyki przedsięwzięciach, nawiązując przy tym współpracę z uczelniami wyższymi w obszarze rozwoju, badań i edukacji. Więcej informacji na plakacie.