Okręgowej Komisji Wyborczej okręgu wyborczego RE

Politechniki Śląskiej

Okręgowa Komisja Wyborcza okręgu wyborczego RE informuję, że podczas posiedzenia wyborczego w sprawie wyborów uzupełniających do Senatu Politechniki Śląskiej w dniu 12.03.2020r., dokonano wyboru członka Senatu w grupie przedstawicieli nauczycieli akademickich posiadających tytuł naukowy lub stopień naukowy doktora habilitowanego z okręgu wyborczego RE.

Wybrany został:

dr hab inż. Wojciech Burlikowski, prof. PŚ

W imieniu OKW okręg wyborczy RE

dr hab. inż. Marcin Kasprzak, prof. Pol. Śl.