piątek, 26.04.2024 - tydzień (N)ieparzysty

Dotyczy studentów wszystkich kierunków studiów prowadzonych na Wydziale Elektrycznym!

W związku z możliwością uczestniczenia w praktykach organizowanych przez IBM w ramach projektu MC2-500 zapraszam zainteresowanych studentów na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w środę 30.10.2013 r. w sali B308 o godz. 10.00 (przewidywany czas trwania spotkania do 15 minut). Na spotkaniu zostaną zaprezentowane minimalne wymagania od kandydatów, zasady praktyk realizowanych w „chmurze” oraz zostanie sporządzona lista potencjalnych uczestników projektu MC2-500, którzy odbędą praktyki organizowane przez IBM rozpoczynające się już od 4.11.2013 r. Liczba wolnych miejsc jest ograniczona. Praktyka w IBM będzie zaliczona, jako praktyka w ramach studiów, a uczestnictwo w niej to doskonała możliwość poznania technologii oferowanych przez IBM oraz zdobycie doświadczenia w rozwiązywaniu problemów stawianych pracownikom światowych korporacji. Serdecznie zapraszam do udziału w spotkaniu!