piątek, 26.04.2024 - tydzień (N)ieparzysty

W dniach od 28 do 30 stycznia 2014 roku w Hotelu Meta w Szczyrku odbędzie się I Konferencja Kół Naukowych, organizowana w ramach projektu "Inżynier Informatyk - zawód z przyszłością" i współfinansowana z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Konferencja jest skierowana do studentów kierunku zamawianego Informatyka, należących do kół naukowych bądź planujących wstąpienie do nich. W szczególności, udział w konferencji wezmą członkowie Koła Naukowego WIEM  oraz Koła Naukowego Sterowania Robotów Mobilnych .

W ramach Konferencji odbędą się wykłady monograficzne zaproszonego wykładowcy oraz prezentacje projektów studenckich w trzech panelach warsztatowych, poświęconych automatyce, elektronice i robotyce, zastosowaniom matematyki w informatyce, programowaniu urządzeń mobilnych oraz zastosowaniom grafiki ruchomej w tworzeniu oprogramowania rozrywkowego oraz edukacyjnego.

Więcej informacji na stronie projektu .