piątek, 26.04.2024 - tydzień (N)ieparzysty

Polskie Sieci Energetyczne S.A. ogłaszają realizację drugiej edycji programu stażowego „Energetyczny Staż” i stypendialnego „Startuj z Energią” dla studentów i absolwentów Wydziału Elektrycznego.

Uczestnikami Programu Stypendialnego „Startuj z Energią” mogą być studenci minimum piątego semestru studiów spełniający następujące kryteria:

• bardzo dobre wyniki w nauce (średnia powyżej: 4,5 ),
  • znajomość języka obcego (preferowany język angielski lub niemiecki) na poziomie minimum B2,
  • rekomendacja uczelni,
  • aktywny udział studenta w kołach zainteresowań lub/i organizacjach studenckich,
  • wysoko rozwinięte kompetencje osobowościowe,
  • gotowość do rozwoju osobistego i zawodowego.

Uczestnikami Programu Stażowego mogą być osoby, które są studentami ostatniego roku studiów magisterskich, bądź absolwentami, którzy ukończyli uczelnię wyższą nie wcześniej niż dwa lata przed zgłoszeniem się do Programu i spełniają następujące warunki:

• bardzo dobre wyniki w nauce (średnia powyżej: 4,5 , ocena na dyplomie co najmniej 5),
  • wysoko rozwinięte kompetencje osobowościowe,
  • gotowość do rozwoju osobistego i zawodowego,
  • wcześniej odbyte staże i/lub przyznane stypendia są traktowane jako dodatkowy atut kandydata.

Kandydaci proszeni są o wypełnienie i przesłanie formularza: Programu Stypendialnego  lub Programu Stażowego .

Ze względu na fakt, iż dodatkowym kryterium wyboru stypendystów, jest kryterium socjalne, prosimy również o przesłanie przez kandydatów do programu stypendialnego oświadczenia o dochodach .

Pozostałe wymagane dokumenty to:

• skan indeksu z całego okresu studiów (w przypadku kandydatów na staż także skan indeksu ze studiów inżynierskich lub suplement do dyplomu),
  • skan dyplomu studiów inżynierskich (w przypadku kandydatów na staż),
  • rekomendacja władz uczelni (Prodziekana ds. studenckich).

Zgłoszenia prosimy przesłać najpóźniej do dnia 10 kwietnia br. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..