poniedziałek, 29.04.2024 - tydzień (P)arzysty

W dniu 22 stycznia odbył się Bal Elektryka. Już 51 raz mogliśmy bawić się w gronie profesorów, studentów oraz absolwentów naszego wydziału. Impreza co roku odbywa się pod patronatem Dziekana oraz Samorządu Studenckiego Wydziału Elektrycznego. W tym roku pomoc w zorganizowaniu balu zaoferowała firma Eltrako sp. z o.o. oraz Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Gliwicki, a w szczególności należące do Stowarzyszenia Koło nr 10 działające przy Wydziale.

Bal otworzył Dziekan Wydziału Elektrycznego prof. dr hab. inż. Paweł Sowa, który przywitał zebranych i wzniósł toast za pomyślną zabawę. Następnie poprowadził zgodnie z tradycją Poloneza, który od lat towarzyszy Balom Elektryka. O północy nastąpiło uroczyste podzielenie tortu oraz przemowy zaproszonych gości.

Zabawa trwała do białego rana. Nie możemy już się doczekać, aby znów móc bawić się w tak zacnym gronie. Do zobaczenia za rok!