poniedziałek, 29.04.2024 - tydzień (P)arzysty

Dziekan Wydziału Elektrycznego oraz pracownicy firmy SIEMENS zapraszają na spotkanie poświęcone rozwiązaniom bezpieczeństwa maszynowego firmy Siemens. W trakcie spotkania uczestnicy będą mieli możliwość zwiedzić samochód pokazowy. Na pokładzie samochodu uzyskają Państwo najnowsze informacje na temat bezpieczeństwa maszynowego, zapoznacie się Państwo z szeroką paletą produktów, takich jak: przekaźniki bezpieczeństwa, sterowniki programowalne fail-safe oraz elementy wykonawcze.

Termin:
9 marca 2016 r.
Miejsce:
Politechnika Śląska w Gliwicach Wydział Elektryczny (budynek A sala 615)
Samochód pokazowy dostępny będzie na parkingu przed budynkiem A Wydziału Elektrycznego

Zapraszamy do skorzystania z okazji i porozmawiania z ekspertami w zakresie techniki bezpieczeństwa maszynowego, którzy chętnie odpowiedzą na każde pytanie.

Harmonogram spotkania:

09:00 – 10:00
Wstęp do bezpieczeństwa maszynowego
10:00 – 11:00
Komponenty służące do realizacji funkcji związanych z bezpieczeństwem maszynowym
11:00 – 12:30
Przegląd rozwiązań technicznych znajdujących się w samochodzie pokazowym (w grupach)

Szczegółowych informacji udzielą:

Aleksander Bodora, tel.: +48 32 237 28 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Karol Kawaler, tel.: +48 606 353 933, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.siemens.pl/safety-truck